Jdi na obsah Jdi na menu
 


PV OSŽ ČD Cargo PJ Praha

 

img_220216_094713.jpg    Petr Skrečka/předseda PJ Praha OSŽ ČD Cargo/člen PV ČD Cargo/člen ZV OSŽ Praha Vršovice

Struktura PV OSŽ ČD Cargo PJ Praha:

Bořivoj Jiránek

Linda Lišková

Václav Asman

Hana Kodetová

Zdeněk Górner

Luděk Hrdinka

Luboš Hruška

Oldřich Kollmann

Alexander Kasalický

Milan Kordas

Šárka Rosenbaumová

Josef Jansa

Pavlína Váňová

Vendula Leksová

Věra Hlaváčová

Ladislav Kacovský

Jaroslav Kožmín

Stanislav Špala

Jana Rothbauerová

Pavel Novák

Miroslav Kubát

Petr Tomek

Jaroslav Bem

Martin Trejbal

Dita Herajnová

Dušan Hanus

Otto Ressl

 

Termíny jednání PV OSŽ ČD Cargo PJ Praha: 

Mapa obvodu PJ Praha ČD Cargo 13.1.2017 Praha Libeň

17.2.2017 Praha Libeň

23.3-24.3 výjezdní zasedání Znojmo

13.4.2017 Praha Libeň

19.5.2017 Praha Libeň

15.6-16.6.2017 výjezdní zasedání Albrechtice v Jizerských horách

8.9.2017 Praha Libeň

pj_praha_bez-uzlu.jpg16.10.2017 Praha Libeň

23.11-24.11.2017-výjezdní zasedání 

15.12.2017 Praha Libeň

mapka ČD Cargo PJ Praha na stažení zde►►►Mapka ČD Cargo PJ Praha

zde ►►►Mapka ČD Cargo PJ Praha s uzlem

 

 

Novinky od člena PV ČD Cargo a.s.p.Skrečky:

Včera začalo kolektivní vyjednávání pro ČD Cargo a.s.pro rok 2018 v Kraskově.

První dějství jednání se zaměstnavatelem se již odehrává v termínu od 30. 10. - 02.11.2017.Další termín je 16.11.2017.Přání zaměstnavatele je mít podepsanou PKS Cargo 2018 do 5.12.2017 ???

Naší snahou je výrazněji posílit TS provozních profesí. Zachovat stávající podobu v příplatkové sféře a co možná nejvíce peněz nalít do Tarifů. Teprve začínáme a uvidíme jak dalece budeme úspěšní či nikoliv. Vydali jsme se na cestu kdy naše snaše snaha má jasně stanovený cíl. Jsme teprve na začátku a doufám, že na Vánoční svátky již budou v klidu. Přání je jedna věc a realita nám ukáže k čemu dospějeme v rámci kolektivního vyjednávání.

 

Sledujte nás na Twitteru

Na základě rozhodnutí PV OSŽ ČD Cargo, a.s. byl zřízen Twitterový účet, kde nás můžete sledovat: www.twitter.com/pv_osz_cdc

Naší snahou bude poskytovat rychlé, krátké a aktuální informace o jednáních sociálních partnerů ve společnosti ČD Cargo, případně další důležité zprávy z médií, které se budou týkat nákladní železniční dopravy. Chceme zde prezentovat naši práci, její hloubku a rozsah.

Rozhodli jsme se i proto, že se blíží kolektivní vyjednávání, a tento informační kanál je nejvhodnější pro okamžité sdělování zpráv. Nejde ovšem o prostředí, které umožňuje sdílení detailní informace. Ta bude vždy zůstávat na jednotlivých stupních organizační struktury našeho svazu (členové PV  - předsedové Výborů JOS – členové Výborů JOS – členové ZO).

Co je Twitter?

Je to komunikační platforma, kde lze publikovat příspěvky s maximálně 140 znaky. Jde o rychlé sdělení, v rozsahu jedné sms zprávy. Veškerá komunikace probíhá veřejně, a všichni kteří znají náš účet @PV_OSZ_CDC můžou tyto zprávy číst, sledovat naše příspěvky, ale i naše odkazy na zajímavé články z webových stránek, které souvisí se železniční dopravou a dalšími důležitými tématy.

Pokud nechcete Twitter používat naplno, ale jen sledovat naše informace, není  potřeba zakládat žádné účty, a používat jej jen jako kteroukoliv jinou webovou stránku: www.twitter.com/pv_osz_cdc

Pokud Vás Twitter jako sociální médium zaujal, není složité založit si i svůj vlastní účet  a začít tuto komunikační platformu využívat naplno. Výhodou je možnost vlastních diskusních příspěvků, sledování dalších zajímavých osob, které se rovněž prostřednictvím Twitteru prezentují, např. zástupci vlády, přední média (čt24, čtk, idnes, E15, aktualně atd.), odborová sdružení, kolegové z OZŽ, sportovci, sportovní kluby a další.

Nechceme tímto krokem naši webovou stránku osz.org odsouvat do pozadí, jen je pro nás mnohdy neadekvátní psát z krátkých jednání dlouhé zprávy. Na webové stránce v sekci PV ČDC budeme i nadále sdílet odkazy a dokumenty ke stažení, a informace které jsou k obecnému zveřejnění.

Budeme rádi, že oceníte výhody tohoto nového informačního kanálu, a že vám bude dobře sloužit.

 

Kompletní informace o založení účtu a další informace včetně prezentace zde na tomto odkaze 

http://www.osz.org/index.php/ke-stazeni-pv-cd-cargo-a-s